Forside / butik

10G DAC Kabel 0.5 M SFP+ Passiv Direkte Vedhæfte Kobber Twinax-Kabel 30AWG Kompatibel for Ubiquiti Mikrotik Zyxel Arista osv.

kr103.87

Varebeskrivelse

  • Minimum Bøjningsradius: 20mm
  • Model-Nummer: SFP-H10GB-CU50CM
  • Kompatibel: netgear
  • AWG Wire : 30 AWG
  • Jakke Materiale: PVC(OFNR)
  • Kabel længde : 0,5 meter
  • Mærke: Gå-Fibereasy
  • Max Antal Data Rate: 10Gbps
  • Temperatur : -25 til 70
  • Stik Type: SFP+ til SFP+

Produkt Detaljer: Cisco Ægte: SFP-H10GB-CU50CM Sælger Navn: Gå-Fibereasy Stik Type: SFP+ til SFP+ Max antal Data Rate: 10Gbps Minimum bøjningsradius : 20mm AWG Wire : 30AWG Kabel Længde: 0,5 m(1.64 m) Jakke Materiale: PVC(OFNR) Temperatur: -25 til 70°C Protokoller : 1x QDR InfiniBand, DDR, SDR, 10G Gigabit Ethernet, Fibre Channel-Funktioner: • SFP+ til SFP+ - Stik (kan også bruges til SFP til SFP, hvis du har brug for Pls note) • Kobber Passiv • Kompatibel til SFP MSA • Lavt strømforbrug, Høj pålidelighed • Fremragende EMI ydelse • RoHS Kompatibel • Bredt driftstemperaturområde: Standard: 0°C til +70°C; Industrielle: -40°C til +85°C Anvendelsesområder: • 1-8 G Fibre Channel og 1-10G Gigabit Ethernet • Netværk, Storage, Telekommunikation

• Hub, Switches, Routere, Servere, Netværk Interface Card(NIC)

Tags: usb-dac, wifi x, Mikrotik, d-link router, ære, sfp, d-link, kabel-maskine vedhæftet fil, cisco sfp, mikrotik routerboard

Skriv en anmeldelse!

Bedømmelse

Relaterede varer

Nyhed

Tilbud

100PCS SC Fiber Optic Quick single mode conecteur rapide fibre SC 100 upc-stik apc indlejret kolde stik, sc/upc

100PCS SC Fiber Optic Quick single mode conecteur rapide fibre SC 100 upc-stik apc indlejret kolde stik, sc/upc SPECIFIKATION Item Paramete Kabel Anvendelsesområde 3,0 x 2,0 mm Bue-type Drop Kabel-2.0/3.0 indendørs kabel-Fiber Diameter 125µm ( 652 & 657 ) Belægning Diameter 250µm Tilstand

kr111.87 kr89.50

Læg i kurv

Nyhed

Tilbud

50 stk LC UPC Fiberoptiske Hurtigt Stik Adapter For Koldt Splejse Særligt Sæt

50 stk LC UPC Fiberoptiske Hurtigt Stik Adapter For Koldt Splejse Særligt Sæt Funktioner: 1.God repeterbarhed og udskiftelighed 2.God temperatur ydeevne og holdbarhed. 3. Høj kvalitet keramisk tyller indsætningstab 4. Høj refleksion tab størrelse præcision. Ansøgningen.hurtig

kr397.37

Læg i kurv

Nyhed

Tilbud

Wanglink SFP-modulet single mode Duplex LC-20 KM 1,25 G Otdr sfp skifte sfp-modulet, 1310nm sfp-transceiveren

Wanglink SFP-modulet single mode Duplex LC-20 kompatibel med helt sfp skifte sfp-modulet, 1310nm sfp-transceiveren Bemærk: Vær opmærksom på os med den rækkefølge af, hvad mærke af ethernet-switch, der er kompatible med。

kr45.85

Læg i kurv

Nyhed

Tilbud

Gratis Forsendelse FC/ APC 1x4 PLC Fiber optisk splitter enkelt tilstand med FC APC stik FTTH SC 1x4 PLC ABS optisk splitter-boksen

FC/ APC 1x4 PLC Fiber optisk splitter enkelt tilstand med FC APC stik FTTH SC 1x4 PLC ABS optisk splitter-boksen Funktioner *Fremragende Mekanisk,Lille Størrelse *Høj Pålidelighed *indsætningstab og Lav Polarisering Afhængige tab *Høj kanal tæller *Fremragende Miljømæssig Stabilitet

kr67.31 kr61.26

Læg i kurv

Nyhed

Tilbud

Gratis Forsendelse Hot RJ45 RJ11, RJ12 CAT5 UTP Netværk LAN USB-Kabel Tester Remote Test-Værktøjer

Netværk Lan-Kabel Tester for RJ45 RJ11, RJ12 Funktioner: 100% helt nye og høj kvalitet. Vigtigste tester: 1-2-3-4-5-6-7-8-G Remote tester: 1-4-3-2-5-6-7-8-G I stand til at bedømme, forkert tilslutning, kortslutning og åben kreds Kabeltester til RJ12, RJ11,

kr64.19

Læg i kurv

Nyhed

Tilbud

Gratis Forsendelse ST Mand til SC Kvindelige Fiberoptiske Adapter ST-SC Hybrid Optisk Adaptor

Gratis Forsendelse ST Mand til SC Kvindelige Fiberoptiske Adapter ST-SC Hybrid Optisk Adaptor Dette ST(Mandlige) til SC(Kvindelige) type fiberoptiske hybrid-adapter er en reguleret type fiber-indbygget adapter stik, der udsættes for driften af splejsning og kobling mellem fiber optik. Funktion: Kan

kr67.19

Læg i kurv

Nyhed

Tilbud

10stk HG8120C Gpon Xpon 2FE ONU HG8120C Epon ftth Fiberoptiske ont Router olt uden strøm adapter Gratis fragt

! 10stk HG8120C XPON GPON Nye og gamle modeller leveres tilfældigt!

kr508.57 kr457.71

Læg i kurv

Nyhed

Tilbud

KL-280G Optisk Fiber-Fusion Splicer Jilong KL-280G splejse splejsning maskine 5.7 tommer farve-LCD-Glad for Alignement Gratis Fragt

Specifikation: Model KL-280G Gældende fibre SM (ITU-T G. 652),MM (ITU-T G. 651),DS (ITU-T G. 653),NZDS (ITU-T G. 655) Fiber kløvet længde 12~16 mm(Belægning diameter:250) 16mm(Belægning diameter: 250 ~ 1000) Fiber diameter Beklædning diameter:80 ~150 m Belægning diameter:100~ 1000 Fiber Tæller

kr9 353.42 kr8 885.75

Læg i kurv

© 2021 Clairvoyant-medium.dk. Alle Rettigheder Forbeholdes